Borotice - Kamýk 3:1 (0:0) Petrák 2, Drobílek - Špaček. RO: Šikýř. Diváci: 90.

Dosud neporažení hosté vedli, ale nakonec odjeli bez bodu

III. třída skupina B
Rozhodčí: Šikýř
Diváci: 90

Borotice A – Kamýk A 3:1

Borotice Třetí kolo fotbalové třetí třídy se odehrálo v sobotu 12. Září. Do Borotic zavítalo mužstvo Kamýka, které dosud neznalo chut porážky. Zápas začali lépe hosté, několik nebezpečných střel ale gólman Borotic zneškodnil. Postupně se ale hra vyrovnala a hrálo se z jedné strany na druhou s mnoha souboji o balon. První poločas skončil bez branek, i když to mohlo být klidně 2:2. Druhý poločas začal svižně, již po několika minutách se Kamýk ujal vedení, branku vstřelil po nenápadné akci ze strany J. Špaček, který dorazil míč do prázdné branky. Jenže hostujícímu týmu vedoucí gól vůbec nepomohl spíše naopak. Několik zmařených šancí na vedení o dva góly se vymstilo a jak se říká ,, nedáš dostaneš‘‘ tak se i stalo. Petrák dostal míč za obranu, utekl všem obráncům a technickou střelou přehodil brankáře – 1:1. Vyrovnávací branka Kamýk znervóznila, ten přestal hrát a bylo vidět, že fyzický fond sil hráčům pomalu dochází. Za několik minut už Borotice vedli, když Drobílek po rozehraném rohu, trefuje prudce míč hlavou a nekompromisně zavěšuje do sítě – 2:1. Hra Kamýka je rozkouskovaná a bylo to znát. Zanedlouho dává svůj druhý gól v zápase opět Petrák, když zvyšuje ranou nártem k tyči na 3:1. Kamýku došli ke konci zápasu síly, Borotice měli šťastnou ruku na střídání a lepší pohyb ke konci zápasu a tak zápas otočili do vítězného konce.